Co powinno się znajdować w wyprawce dla kota?

Decydując się na kota powinniśmy zapewnić mu nie tylko odpowiednią dietę ale również odpowiednią aklimatyzacje. Właśnie w tym celu właściciel, musi zapewnić swojemu przyszłemu pupilowi rzeczy niezbędne do codziennego funkcjonowania. Przed przybyciem kota do naszego domu warto udać się  sklepu i zakupić podstawowe rzeczy, dzięki którym nasz kot,  będzie miał z czego jeść i gdzie  odpocząć. Pierwszą rzeczą jaką zakupimy dla naszego kot to miska, najlepiej dwie.

My przedstawimy wam miskę ceramiczną TRIXIE, miska o pojemności  trzy  dziesiąte litra, cena za to drobną rzecz ale bardzo potrzebną, zapłacić trzeba około dziesięciu złotych. Jest ona łatwa w utrzymaniu czystości, gdyż można ja myć w zmywarce. Dobrym pomysłem jest, także zakup dystrybutora wody,  jakim jest  FERPLAST Nadir, powstał z myślą o psach i kotach. Jego pojemność to trzy litry, a cena jaką musimy zapłacić około trzydziestu trzech złotych. W  pojemnik na wodę składa się z dystrybutora wody, hermetycznego zamknięcia, jest antypoślizgowy i  nietoksyczny. Dozownik na wodę, pozwala  nam  na stałe utrzymanie czystości wody oraz to w większej ilości, dozownik zapewnia  kotu  stały dostęp  do świeżej wody.

 Kolejnym przedmiotem bardzo ważnym w życiu kota to kuweta, wybór niej jest bardzo ważny nie tylko dla kota, ale dla nas, gdyż  nikt nie lubi jak  koci żwirek  jest porozrzucany po  całym domu. My polecimy wam FERPLAST Toaleta dla kota "Bella". Jest to toaleta  wykonana z nietoksycznego  plastiku  a cena za ten produkt to osiemdziesiąt osiem złotych. Jest to nowoczesna i bardzo komfortowa  kuweta, wyposażona jest we filtr węglowy, który ma za zadanie pochłaniać nieprzyjemny zapach.

Kuweta posiada drzwi, uchwyt do łatwego przenoszenia, toaleta jest łatwa w czyszczeniu albo wymiany ściółki, gdyż drzwi można otworzyć całkowicie. Kolejnym przedmiotem, który ma za zadanie umilić czas kotu ale również  zadbać o jego  aktywność  fizyczną to drapak, bądź Tunel dla kota TRIXIE. Tunel ten posiada  sto piętnaście centymetrów długości  i trzydzieści centymetrów średnicy, zapłacić za niego trzeba około czterdziestu pięciu złotych. Nylonowy tunel dla naszego pupila posiada dwa wejścia główne i wyjście z dwóch stron.  Jest idealny do zabawy nie tylko w domu ale i na zewnątrz  jak w ogrodzie. W środku znajduje się strzelający materiał, który  zmusza kota do użycia instynktu. Wykonany został z wysokiej jakości nylonu. Przedstawiliśmy was tylko kilka przykładowych rzeczy, które należy zakupić zanim nasz zwierzak pojawi się w domu. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest aby nasz kot  czuł się kochany i doceniany przez właściciela. 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@marcinstefanczyk.pl

Jesteśmy miłośnikami kotów, którzy dbają o nie jak najlepiej. Dzięki naszym poradom twój kot poczuje się na prawdę szczęśliwy. Zapraszamy do czytania

Pienso húmedo y seco para gatos. Accesorios para gatosZoofast - Dyrebutik onlineZoofast - най-евтиният зоомагазин онлайн! - храна за домашни любимциA loja de animais mais barata - zoofast.ptZoofast djuraffär online - Foder och tillbehör till husdjur.Pigiausia zoo parduotuvė Zoofast.lt. Maistas šunims ir katėms. Royal CaninSpletna Trgovina za male živali Zoofast

Zooveikals online Zoofast. Suņu un kaķu barības. Royal Canin