Karmy Hill's dla kotów

Karmy Hill‘s dla kotów. Karmy Hill's powstały z myślą o naszych małych pupilach jakimi są koty. Firma ta oferuje nam - właścicielom tych zwierzaków szeroki wybór asortymentów o doskonałej formule dostosowanej do potrzeb kotów. Są to produkty regularne, specyficzne, które mają za zadanie zwalczać uciążliwe dolegliwości naszych ulubieńców .

Karmy zostały dopasowane do wieku czworonoga, aby zagwarantować mu odpowiednio zbilansowaną dietę na każdym etapie  jego życia. Pokrótce przedstawimy kilka rodzi  karm wyżej wymienionego producenta. Pierwszy produkt  to  HILL'S Feline Kitten Chicken  w postaci puszki. Otrzymać karmę te można w puszkach o wadze 0,085 kilograma za jedyne trzy złote, kolejna to pakiet sześciu sztuk  po 0,156 kilograma w cenie trzydziestu pięciu złotych  i ostatnia to również paczka dwudziestu czterech puszek o wadze sztuki 0,156 kilograma za cenę stu pięćdziesięciu  sześciu złotych. Karma przeznaczona została dla małych kotów, które potrzebują odpowiednich składników odżywczych do prawidłowego rozwoju.

Formuła ta zapewnia prawidłowy rozwój mózgu, jak i odpowiednie działanie zmysłów, zapewnia również kompletną oraz zbilansowaną diet. Karma ta  posiada mokrą  formułę, która ułatwi żucie, zachęci do jedzenia naszego kota, po za tym  ułatwi proces odstawienia małego kota od mleka matki. Następnym produktem jest HILL'S Feline Adult Light Chicken. Zakupimy ja w postaci  saszetki  pierwsza w cenie trzech złotych za wagę  osiemdziesięciu pięciu gram, dwie kolejne to paczki saszetek pakowane po sześć i dwanaście sztuk o wadze osiemdziesięciu pięciu gram, mniejsza paczka to cena osiemnastu złotych, większa zaś kosztuje prawie trzydzieści sześć złotych. Karma stworzona  została dla  dorosłych kotach w wieku od pierwszego  do szóstego roku życia.

Przeznaczona dla tych zwierzaków, które prowadzą mało aktywny tryb życia,  przeszły  takie zabieg  jak sterylizacja czy kastracja oraz mają tendencję do nadwagi. Karma posiada formułę, która wspiera osiągnięcie i utrzymanie odpowiedniej budowy ciała  przy zachowaniu prawidłowej tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej. Dobrej jakości błonnik sprawia, ze nasz kot czuje się najedzony i kontroluje uczucie głodu. Trzeci rodzaj karmy przeznaczonej dla kotów to HILL'S Feline Kitten Multipack Classic również saszetka. Występuje w postaci pudełka, w którym znajduje się dwanaście saszetek, każda o wadze osiemdziesiąt sześć gram  w cenie dwadzieścia dziewięć złotych.

Ten typ karmy podajemy kotom od pierwszego do trzeciego miesiąca życia w ilości trzech saszetek na dzień oraz  kociętom od czwartego miesiąca do pierwszego roku życia w dawce trzech do pięciu porcji  dziennie. Dzięki zastosowaniu tej karmy, nasz kot uniknie niedoborom i nadmiaru składników pokarmowych. Podsumowując producent zapewnia nam precyzyjnie oraz zbilansowane żywienie, które mają za zadanie spełniać  indywidualne potrzeby żywieniowe przeznaczone dla naszych  pupili.  

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@marcinstefanczyk.pl

Jesteśmy miłośnikami kotów, którzy dbają o nie jak najlepiej. Dzięki naszym poradom twój kot poczuje się na prawdę szczęśliwy. Zapraszamy do czytania

Pienso húmedo y seco para gatos. Accesorios para gatosZoofast - Dyrebutik onlineZoofast - най-евтиният зоомагазин онлайн! - храна за домашни любимциA loja de animais mais barata - zoofast.ptZoofast djuraffär online - Foder och tillbehör till husdjur.Pigiausia zoo parduotuvė Zoofast.lt. Maistas šunims ir katėms. Royal CaninSpletna Trgovina za male živali Zoofast

Zooveikals online Zoofast. Suņu un kaķu barības. Royal Canin