Karmy Royal Canin

 Karmy Royal Canin oferuje nam właścicielom kotów szeroki wybór karm dla kotów w każdym wieku, od malucha do kotów w wieku starszym, dla kotów rasowych, wrażliwych  jak i sterylizowanych. Zacznijmy od przedstawienia przykładowej karmy dla kociąt danego producenta, którą jest ROYAL CANIN Persian Kitten 32 występuje w dwóch opakowaniach, pierwsze posiada wagę czterech dziesiątych kilograma za cenę dziesięciu złotych, drugie zaś to paczka dwóch kilogramów w cenie siedemdziesięciu siedmiu złotych. Karma ta powstała zmyślą o młodych kotach głównie rasy persian, które nie ukończył roku czasu życia.

Karma powstała na podstawie ekspertyz żywieniowych i praktyczną wiedzą zaczerpniętą od hodowców pozwoliło  na stworzenie najwyższej jakości   karmę dla kotów.  Zaletą jest to, że wspomaga trawienie, łatwa w połykaniu, wspiera układ immunologiczny kotów. Karma dla kotów dorosłych  to  ROYAL ANIN Digestive Care występuje w pięciu rodzajach paczek o wszelakiej wadze, cena zaś wacha się od dwudziestu trzech złotych nawet do trzystu dwudziestu złotych  za  dwadzieścia kilogramów pożywienia dla kotów.  Ten typ karmy  ma za zadanie odbudowywać florę bakteryjną jelit oraz wpływać na lepszą jakość trawienia. Wrażliwy żołądek oraz przewód pokarmowy u kotów w tym wieku,  może  mieć częste i bolesne skutki w wypróżnianiu, natomiast zbyt szybkie przełykanie pokarmu może prowadzić do niestrawności.

Karma dla kotów rasowych to  ROYAL CANIN Siamese 38, występuje w dwóch paczkach .pierwsza o wadze cztery dziesiąte kilograma w cenie szesnastu złotych  oraz paczka o wadze dwóch kilogramów, cena to osiemdziesiąt złotych. Zbilansowana karma przeznaczona dla  dorosłych kotów Syjamskich. Która zapewnia  naszemu kotu muskularną oraz smukłą sylwetkę, dzięki wysokiemu poziomowi bardzo dobrej jakości białek jak i  dodatkowi L-karnityny pobudzającej spalanie tłuszczy.

Karma ta zapewnia prawidłowy  przebieg trawienia, wzmacnia nieprzepuszczalności bariery skórnej i poprawę koloru, połysku i jakości sierści. Wielkość krokietów dostosowano do budowy szczęk syjamskich kotów. Karma dla kotów wrażliwych to ROYAL CANIN Pure Feline n02 w trzech opakowaniach od trzech dziesiątych kilograma przez  półtorakilogramowe paczki , aż do  trzech kilogramowych opakowań. Cena zaś klaruje się wróż no raki sposób, bo od dwudziestu dwóch do dziewięćdziesięciu złotych.

Karma tego typu gwarantuje smukłą sylwetkę oraz zachowaniu  naturalnej elegancję. W składzie znajduje się dużo w mięso z kurczaka oraz z indyka, które stanowi główne źródło zwierzęcych białek. Zaś to dostarcza niezbędnych aminokwasów i zapewnia  bardzo wysoki poziom białka w karmie dla kotów.  

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@marcinstefanczyk.pl

Jesteśmy miłośnikami kotów, którzy dbają o nie jak najlepiej. Dzięki naszym poradom twój kot poczuje się na prawdę szczęśliwy. Zapraszamy do czytania

Pienso húmedo y seco para gatos. Accesorios para gatosZoofast - Dyrebutik onlineZoofast - най-евтиният зоомагазин онлайн! - храна за домашни любимциA loja de animais mais barata - zoofast.ptZoofast djuraffär online - Foder och tillbehör till husdjur.Pigiausia zoo parduotuvė Zoofast.lt. Maistas šunims ir katėms. Royal CaninSpletna Trgovina za male živali Zoofast

Zooveikals online Zoofast. Suņu un kaķu barības. Royal Canin